czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 maja 2017
  • 25 maja 2017
  • wyświetleń: 9383

Majówka na Lipowcu - występy uczniów i mażoretek, koncerty

W sobotę 20 maja, Zarząd Osiedla Południe, dyrekcja i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 zorganizowali Majówkę na Lipowcu.

Majówka na Lipowcu
Majówka na Lipowcu · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Gości przywitał Burmistrz Czechowic-Dziedzice Marian Błachut. Następnie na scenie zaprezentowały się dzieci z Publicznego Przedszkola nr 3. O 15.00 zagrał zespół Three Generations, dwukrotnie wystąpił zespół Servoos. Uczniowie szkoły też mieli okazję wystąpić na scenie. Kamila i Gabriela Olek zaśpiewały piosenkę "Tell him" B. Streisand i Celine Dion, Oliwia Cudnik i Mateusz Kopeć - "Colour of your life" Michała Szpaka. Oba duety zostały nagrodzone w konkursie Piosenki Obcojęzycznej "Euronuty 2017".

Uczniowie z koła teatralnego rozbawili publiczność kabaretem "Czy to może wtorek" (III miejsce w Przeglądzie Grup Artystycznych SAGA 2017). Bardzo duże zainteresowanie wzbudził występ Mażoretek "Perfecto". Dodatkową atrakcją były dmuchane zamki, zabawy sportowe na trawiastym boisku, gigantyczne bańki mydlane i wiele ciekawych stanowisk (m.in. malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków). Imprezie towarzyszyła wyprzedaż garażowa.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.