czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 maja 2017
  • 13 maja 2017
  • wyświetleń: 21062

[WIDEO] Na DK-1 kobieta spadła z motocykla, policja szuka świadków

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę (6 maja), około godziny 14.10, na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Z motocykla jadącego w kierunku Bielska-Białej spadła pasażerka. Kobieta trafiła do szpitala. Zaprzyjaźniony portal Bielskie Drogi dotarł do nagrania z wideo-rejestratora świadka zdarzenia.Jak wstępnie wiadomo, 25-letnia pasażerka motocykla podczas zmiany pasa ruchu spadła z motocykla na jezdnię. Wszystko wskazuje na to, że podczas manewru nie trzymała się żadnego elementu motocykla, ani kierowcy.

Wypadek motocyklowy na DK-1
Kobieta spadła z motocykla na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 06.05.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Ranną kobietę pogotowie ratunkowe zabrało do bielskiego szpitala. 25-latka nie odniosła poważnych obrażeń, które zagrażałyby jej życiu. Po badaniach została wypuszczona ze szpitala. Zdarzenie zostało zakwalifikowane przez policjantów z drogówki jako kolizja bez znamion wykroczenia. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej poszukuje świadków tego wypadku drogowego. Są oni proszeni o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, nr telefonu: 33 812-12-80 lub pod nr alarmowy 997.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.