czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 maja 2017
  • 23 maja 2017
  • wyświetleń: 10541

[ZDJĘCIA] XV Bieg Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli

20 maja, na stadionie MOSiR oraz terenach przyległych do stadionu, odbył się "XV Bieg Patrona Miasta Św. Andrzeja Boboli". Na starcie zawodów stanęło 430 zawodników, którzy rywalizowali w 19 biegach.

XV Bieg Patrona Miasta Św. Andrzeja Boboli - 20.05.2017 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Pierwszych 6 zawodników w każdej kategorii otrzymało nagrodę oraz dyplom, natomiast 3 uczestników dodatkowo medal. W klasyfikacji szkolnej na najwyższym stopniu podium stanęli uczniowie SP 3. Na miejscu drugim uplasowali się przedstawiciele SP 5, a na trzecim SP 4. Wyróżnienia wręczył Burmistrz Czechowic- Dziedzic Pan Marian Błachut.

Podczas biegu została zaprezentowana wystawa medali oraz pamiątek związanych z Patronem Miasta, którą przygotował Pan Jerzy Giza z Towarzystwa Przyjaciół Czechowic- Dziedzic.

Po zakończonych biegach dzieci miały okazję wziąć udział w konkursie wiedzy o Czechowicach- Dziedzicach oraz spożytkować swoją energię na dmuchanym zamku.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników. Już teraz zachęcamy do udziału w "XVIII Biegu Lipowca" (3.06 przy SP 3), podczas którego odbędzie się podsumowanie cyklu "Biegiem po zdrowie".

aka / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.