czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 maja 2017
  • 16 maja 2017
  • wyświetleń: 6331

Lada dzień w naszym regionie pojawią się samochody Google

W najbliższych tygodniach na ulicach w Bielsku-Białej pojawią się samochody Google. Pojazdy za pomocą specjalnych kamer będą wykonywać zdjęcia panoramiczne, które później trafią do aplikacji Street View w formie aktualizacji. Nie wiadomo jeszcze czy samochody przejadą również ulicami Czechowic-Dziedzic.

google street view
Samochody Street View ponownie na ulicach polskich miast


Street View to jedna z najpopularniejszych funkcji Map Google, to dzięki niej możecie wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na zdjęciach panoramicznych z perspektywy przechodnia. Pierwsze zdjęcia Street View w Polsce zostały zostały zrobione w 2011 roku, kolejne fotografie wykonywane z samochodów były robione w 2014 roku. Na zdjęciach twarze przechodniów i numery rejestracyjne pojazdów są rozmyte.

Poza Bielskiem-Białą w województwie śląskim pojazdy Google odwiedzą na pewno: Katowice, Częstochowę, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rudę Śląską, Rybnik, Tychy, Dąbrową Górniczą i Chorzów.

new / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.