Wiadomości

  • 17 maja 2017
  • wyświetleń: 6486

[ZDJĘCIA] II Jarmark Budowlany w Czechowicach-Dziedzicach

Po raz drugi firmy Akces, Cezar i Domus były organizatorami Jarmarku Budowlanego, który odbył się 12 maja w Czechowicach-Dziedzicach.

II Jarmark Budowlany w Czechowicach-Dziedzicach - 12.05.2017 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Okolice ulic Młyńskiej i Zielonej wypełniły się stoiskami firm z branż budowlanej, elektromechanicznej, wykończenia wnętrz i innych, na stałe współpracujących z organizatorami Jarmarku. Była to okazja dla inwestorów do zapoznania się z aktualną ofertą, wymiany doświadczeń oraz uzyskania cennych porad.

Jarmark odwiedziły liczne reprezentacje czechowickich gimnazjów. Na uczniów stojących przed wyborem następnego etapu edukacji czekały prezentacje szkół średnich, działających na terenie Czechowic-Dziedzic. Klasa mundurowa Zespołu Szkół Silesia zademonstrowała pokaz musztry, a na przygotowanej na tę okazję scenie wystąpił Big Band ZS Silesia, Hendon oraz zespół In Plus.

Targom towarzyszyły pokazy maszyn budowlanych i serwisowych, w tym nowoczesny samochód PWiK do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji oraz specjalistyczny robot do monitoringu instalacji.

II Jarmark Budowlany został objęty honorowym patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta oraz Starosty Bielskiego Andrzeja Płonki.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.