Wiadomości

  • 19 maja 2017
  • wyświetleń: 2216

Czechowicka biblioteka została wyróżniona w Szczyrku

17 maja w Miejskim Ośrodku Kultury, Promocji i Informacji im. Jana Więzika w Szczyrku, odbyło się uroczyste podsumowanie XVII edycji konkursu Na najlepszą bibliotekę w powiecie bielskim w 2016/2017. W tym roku pod hasłem Tygodnia Bibliotek "Biblioteka. Oczywiście!". Biblioteka czechowicka została wyróżniona

Konkurs organizowany jest corocznie przez Starostę Bielskiego przy współpracy Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Bielsku-Białej i Książnicy Beskidzkiej. W tym roku Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach otrzymała wyróżnienie w kategorii Tworzenie różnorodnej przestrzeni edukacyjno - kulturalnej i informacyjnej przyjaznej mieszkańcom.

Głównym celem konkursu jest poprawa funkcjonowania i konkurencyjności usług samorządowych bibliotek publicznych powiatu bielskiego, a także aktywizowanie bibliotekarzy oraz zwrócenie uwagi władz samorządowych na potrzeby bibliotek i ich znaczenia dla środowiska. Ma stanowić dodatkową motywację oraz inspirować bibliotekarzy powiatu bielskiego do poszukiwania i wprowadzania nowych, ciekawych inicjatyw oraz form integrujących mieszkańców danego terenu.

biblioteka, wyróżnienie

aka / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejska biblioteka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj