czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 maja 2017
  • wyświetleń: 1873

Czechowicki MRKS zremisował z KKS Spójnią Zebrzydowice

W dzisiejszym meczu MRKS Czechowice-Dziedzice grał przeciwko KKS Spójnia Zebrzydowice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Po dwóch przekonujących zwycięstwach w stosunku 6:0, kibice i zawodnicy MRKS-u liczyli w wyjazdowym starciu z walczącym o uniknięcie degradacji przeciwnikiem na podtrzymanie dobrej passy. Tym razem czechowiczanie napotkali spory opór w postaci skomasowanej obrony Spójni Zebrzydowice, która swych szans szukała jedynie w grze z kontry.

Niestety po jednej z nich - w 25. minucie celnym uderzeniem piłkę do siatki skierował Szymon Chmiel i gospodarze jeszcze bardziej zwarli szybki w defensywie. Aż do 73. minuty podopieczni Marcina Biskupa nie mogli zamienić na gola żadnej z kilku dogodnych okazji, a miażdżącą przewagę w końcu udokumentował wprowadzony chwilę wcześniej na boisku Rafał Adamczyk.

Pomimo usilnych starań - głównie przyjezdnych, do ostatniego gwizdka arbitra więcej bramek już nie padło i spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (1:0).

BM / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.