Wiadomości

  • 23 maja 2017
  • 1 czerwca 2017
  • wyświetleń: 8345

Dzień dziecka z PKP Intercity. Darmowe przejazdy Pendolino

Za nami:

Tradycyjnie PKP Intercity przygotowało specjalną promocje dla dzieci i młodzieży z okazji ich święta. 1 czerwca każda osoba, która urodziła się w 2001 roku i później pojedzie pociągami PKP Intercity za darmo. Oferta obejmuje także pociągi Express InterCity Premium, czyli popularne Pendolino.

Dzień Dziecka na dworcu kolejowym w Bielsku-Białej - 28.05.2016
1 czerwca na dzieci czeka darmowa przejażdżka pociągiem Pendolino · fot. PKP Intercity


PKP Intercity po raz kolejny będzie świętować Dzień Dziecka. Z tej okazji przewoźnik przygotował wyjątkowy prezent dla najmłodszych podróżników. 1 czerwca 2017 roku każda osoba, która urodziła się w 2001 roku i później pojedzie pociągami PKP Intercity za darmo.

Oferta "Dzień Dziecka z PKP Intercity" będzie obowiązywać w 2. klasie dowolnego pociągu Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) i Twoich Linii Kolejowych (TLK). Aby z niej skorzystać, wystarczy pobrać w kasie lub u konduktora bezpłatny bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i zabrać ze sobą dokument stwierdzający wiek dziecka. Należy jednak pamiętać, że dodatkowy bilet na pociągi kategorii EIP (Pendolino) można otrzymać wyłącznie w kasach biletowych, przed rozpoczęciem podróży.

PKP Intercity nie zapominało również o dorosłych. Bezpłatnemu biletowi dla młodych podróżników będzie towarzyszyć 30% rabat dla ich opiekunów. W ramach stale obowiązującej oferty Bilet Rodzinny, każdy kto podróżuje z dzieckiem do 16 roku życia otrzymuje zniżkę. Z oferty mogą korzystać grupy od 2 do 5 osób. Warto również pamiętać, że dziecko do 4 roku życia podróżuje cały rok bezpłatnie, wystarczy tylko pobrać bilet i pamiętać o zabraniu do pociągu dokumentu potwierdzającego wiek.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.