Wiadomości

• 24 maja 2017
  • wyświetleń: 1616

Zaległy mecz piłkarzy MRKS zakończył się remisem

W zaległym spotkaniu 20. kolejki, piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice w środowe popołudnie ponownie udali się na teren rywala zaciekle walczącego o zachowanie ligowego statusu.

Scenariusz pojedynku z Borami Pietrzykowice do złudzenia przypominał poprzednią konfrontację w Zebrzydowicach, bowiem goście przez 90. minut posiadali sporą inicjatywę, jednak pomimo wielu okazji - na przerwę w lepszych nastrojach schodzili przeciwnicy, dzięki trafieniu Tomasza Fijaka (29 min. - głową). Po zmianie stron czechowicka drużyna długo nie mogła sforsować bloku obronnego miejscowych, a dopiero w 80. minucie wyrównującego gola dla podopiecznych Marcina Biskupa zdobył Edwin Barbosa i mecz zakończył się remisem 1:1 (1:0).