Wiadomości

  • 23 maja 2017
  • wyświetleń: 4001

Zaginął 73-letni bielszczanin. Może potrzebować pomocy lekarskiej

Policja poszukuje Adama Byrskiego, 73-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który wyszedł z domu w dniu 21 maja około 9.00 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony może potrzebować pomocy lekarskiej!

Informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej, ul. Traugutta 2c, tel. 33 8121700 lub najbliższej jednostki Policji - nr alarmowe 997, 112.

Zaginiony Adam Byrski
Zaginiony Adam Byrski
Zaginiony Adam Byrski
Zaginiony Adam Byrski
Zaginiony Adam Byrski
Zaginiony Adam Byrski


Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 73 lat, wzrost 160 - 165 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie, siwe.

Cechy charakterystyczne: na lewym policzku pieprzyk, na podbródku blizna - zagłębienie podłużne, poziome.

W chwili zaginięcia ubrany: w szarą bluzę dresową z długim rękawem, bordowo-beżową bluzę dresową z długim rękawem, ciemnozielone spodnie dresowe z polaru, ciemnozielone klapki typu "Crocs".

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej, ul. Traugutta 2c, tel. 33 8121700 lub najbliższej jednostki Policji, nr alarmowe 997, 112.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.