Wiadomości

  • 24 maja 2017
  • 3 czerwca 2017
  • wyświetleń: 3663

Bezpłatne przejazdy pociągami Kolei Śląskich dla dzieci i młodzieży

Za nami:

Najmłodsi pasażerowie 3 czerwca będą mogli liczyć na cały dzień bezpłatnych przejazdów naszymi pociągami. Dodatkowo w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach dzieci będą mogły m.in. zjeść słodkości, przymierzyć czapkę kolejarza i otrzymać kolejowe bingo.

koleje śląskie, pociąg, dworzec
Bezpłatne przejazdy pociągami Kolei Śląskich dla dzieci i młodzieży · fot. bielsko.info


Promocja na Dzień Dziecka obejmuje cały dzień bezpłatnych przejazdów dla dzieci do 16 roku życia, a także akcję w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach, gdzie od 9.00-17.00 dzieci będą mogły m.in. przymierzyć czapkę kolejarza i zrobić sobie kolejowe zdjęcie.

Koleje Śląskie przygotowały także słodkie upominki oraz grę bingo, która będzie umilać podróże pociągiem nie tylko najmłodszym, ale i ich rodzicom. - Dzień Dziecka świętujemy nie tylko 3 czerwca. Jeszcze w tym tygodniu planujemy zapewnić przejazd do Wisły niepełnosprawnym dzieciom z ośrodka z Dąbrowy Górniczej. W kolejnych dniach zamierzamy spotkać się z podopiecznymi Stowarzyszenia Wiosna - informują Koleje Śląskie.

Z bezpłatnych przejazdów będzie można skorzystać we wszystkich pociągach na wszystkich liniach. Wyjątek stanowi jedynie przygraniczny odcinek Chałupki - Bohumin. Ważne, aby podczas przejazdu dzieci miały dokument potwierdzający wiek. Może to być np. książeczka zdrowia dziecka, zaświadczenie o odroczeniu spełniania obowiązku szkolnego lub legitymacja szkolna.

ab / czecho.pl

źródło: Koleje Śląskie

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.