czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 maja 2017
  • wyświetleń: 11456

[WIDEO] Biały wraca po latach! Ukazał się nowy utwór pt. "Emocje"

Sebastian Białek, który zasłynął z emocjonalnych i mocno osobistych utworów w trzeciej edycji popularnego talent show "Must Be The Music - tylko muzyka", przerywa milczenie i wypuszcza kolejny utwór zapowiadający jego pierwsza studyjną płytę "Emocje".Ostatni utwór Białego "Ta Chwila" mogliśmy usłyszeć trzy lata temu. Raper motywował w nim ludzi, aby w ciężkich czasach prężnie szli przed siebie i się nie poddawali. Słuchacze zastanawiali się, co się dzieje z Białym przez te kilka lat i czy jego płyta w ogóle ma szanse się ukazać.

- Początek roku 2016 nie był dla mnie miły i nie chce go wspominać. Nie będę też tutaj rozpisywał się o co chodzi bo każdy z Was ma swoje problemy. Był okres gdzie w ogóle nie chciałem nic słyszeć na temat muzyki, nie sprawdzałem żadnych nowości ani nie interesowałem się co nowego u innych. Kiedy udało mi się stanąć na nogi i na nowo wziąć sprawy w swoje ręce stwierdziłem że może warto dokończyć to co zacząłem - napisał Biały na swoim oficjalnym Facebooku.

Zapowiedź płyty "Emocje" to przedsmak tego, co będzie można usłyszeć na albumie. Biały wciąż jest buntowniczo nastawiony do przemysłu muzycznego i szarej rzeczywistości, jaka go otacza. Dalej otwarcie i szczerze rapuje o tym, co czuje i jak słychać, nie zamierza przestać.

- Nagrywając swój album starałem się nie odbiegać od tego, z czego słuchacze zdążyli mnie poznać kilka lat temu. Nie zmienia to też faktu, że nagrałem ten album w całkiem inny sposób niż kiedyś nagrywałem będąc w podziemiu. Płyta jest osobista i emocjonalna, stąd taki a nie inny tytuł. Zapowiedź "Emocje" to wyraz mojej frustracji wobec przemysłu muzycznego oraz deklaracja, że nie zamierzam wchodzić w żadne kompromisy. Jestem, jaki jestem i dlatego moja płyta będzie taka, jaką ja chce - zapewnia Biały.

Muzyka / Produkcja Beat'u: Dominik Starczewski "Baltik Beatz"
Słowa: Sebastian Białek
Producent Muzyczny: Marcin Kindla Mix/Mastering: Marcin Kindla
Reżyseria: Adam Jurowski

---

Słuchacze w całej Polsce usłyszeli o Sebastianie "Białym" Białku w 2012 roku, kiedy zaprezentował słów protest song "Walczę do końca" przed milionami telewidzów na antenie Polsat. Raper z Czechowic spotkał się z dużym poparciem publiczności, którzy docenili autentyczność rapera oraz sposób, w jaki rapuje. W środowisku hip-hopowym nie do końca akceptowane jest, kiedy raper bierze udział w komercyjnych programach. Mimo wszystko Białemu udało się dotrzeć do serc wielu tysięcy ludzi i podpisać kontrakt płytowy z Universal Music Polska.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.