czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 czerwca 2006
  • wyświetleń: 70133

Poszukiwania Asi trwają dalej!

Poszukiwania Joasi nadal trwają! Blisy zaginionej zwrócili się o pomoc do detektywa Rutkowskiego, niestety jej dalsze poszukiwania wymagają wsparcia finansowego.

Reklama

Poszukiwania Asi trwają dalej!


Każdy z Was może sie przyłączyć do pomocy i wpłacić dowolną sumę na specjalnie założone konto. Te pieniądze potrzebne są jak najszybciej.

Numer KONTA:

68 10 20 139 00000 61 02 00 50 15 44 BANK PKO BP

W tytule przelewu wpiszcie: Asia
Nazwa odbiorcy: Kazimierz Surowiecki

(wpłacajcie w okienku, aby pieniądze znalazły się jak najszybciej na koncie)

Juliusz, A.O. / czecho.pl

------------------------------

Informacja z dnia 10 czerwca 2006

W dalszym ciągu trwają poszukiwania Joanny Surowieckiej, 20-letniej mieszkanki Czechowic-Dziedzic. Tym samym prosimy internautów o nie dodawanie w komentarzach niesprawdzonych informacji.

ups / czecho.pl

----------------------

Informacja z 2006-06-08

Zaginęła 20-letnia mieszkanka Czechowic-Dziedzic. Joanna Surowiecka wyszła z domu przy ulicy Renarda wczoraj o godzinie 8.30 i pieszo - ulicą Legionów - udała się na dworzec kolejowy w Goczałkowicach Zdroju, skąd wspólnie ze znajomym ze studiów zamierzała pojechać na katowicką uczelnię.

Jak ustalono - w ogóle nie dotarła na goczałkowicki dworzec. Co się stało z 20-latką - próbuje ustalić policja i prosi o pomoc osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu.

Tymczasem władze Goczałkowic stoją na stanowisku, że bezpieczeństwa w ich gminie powinno strzec więcej osób niż tylko dwaj dzielnicowi. Chcą aby w ich gminie było bezpieczniej, szczególnie w okolicach parku. Jak mówi wójt Krzysztof Kanik, straż gminna miałby swoją siedzibę w budynku na dworcu kolejowym w Goczakowicach-Zdroju. Samorządowcy chcą kupić ten budynek od kolei.

Iza

--------------

Rysopis zaginionej: wiek 20 lat, szczupła budowa ciała, wzrost 172 cm, waga około 55 kg, włosy długie, czarne, proste; twarz podłużna, oczy piwne. W chwili zaginięcia ubrana była w białą bluzkę z długim rękawem, czarną spódnicę, brązowe rajstopy, czarne buty na płaskim obcasie, miała przy sobie torebkę koloru brązowego.

Osoby, które widziały zaginioną, znają miejsce jej pobytu - proszone są o powiadomienie bielskiej policji, numer telefonu (33) 812 12 30 lub kontakt z najbliższą jednostką Policji, telefon - 997 lub 112.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.