czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 30 maja 2017
  • wyświetleń: 2353

Nagrody za Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych

26 maja w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej, odbyło się podsumowanie XVIII Powiatowych Spotkań Amatorskich Grup Artystycznych SAGA '2017.

XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych - 26.05.2017 · fot. D.Czernek / Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


- Gdzie słyszysz śpiew, tam śmiało wstąp, tam dobre serca mają. Bo ludzie źli, ach, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają... nie tańczą, nie grają i nie występują deskach teatru - tak przewodniczący Rady Powiatu Jan Borowski uzupełnił wspaniały cytat Johanna Wolfganga Goethego, jednocześnie dziękując wszystkim laureatom, opiekunom, rodzicom i dyrektorom szkół, placówek kulturalnych, dzięki którym tak wielu uczestników zaprezentowało się na tegorocznych XVIII Powiatowych Spotkań Amatorskich Grup Artystycznych SAGA '2017.

Przewodnicząca komisji oceniających w kategorii zespołów teatralnych, tanecznych i muzycznych Halina Kubisz-Muła, podsumowała osiągnięcia uczestników SAGI we wszystkich trzech kategoriach. Nagrody laureatom wręczali: Przewodniczący Rady Powiatu Jan Borowski, Członek Zarządu Powiatu w Bielsku-Białej Katarzyna Adamiec, radni Rady Powiatu: Barbara Adamska przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Sztuki, Janina Janica-Piechota, Grzegorz Kotowicz przewodniczący Komisji Promocji, Turystyki i Sportu, Miłosz Zelek i Adam Handzlik.

Oprawę artystyczną podsumowania, wykonał laureat I miejsca: w kategorii zespołów wokalnych - Chór "PeZet" z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej "ART." w Czechowicach-Dziedzicach, pod opieką Urszuli Szkucik-Jagiełki. Gratulujemy raz jeszcze wszystkim laureatom i wyróżnionym. I już dzisiaj zachęcamy do wzięcia udziału w SAGA '2018.

Magdalena Więzik, źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.