czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6150

Zwycięstwo drużyny PCK z Czechowic w międzynarodowych zawodach

W dniach 25-27 maja w miejscowości Kouty nad Desnou (Republika Czeska), po raz dwudziesty pierwszy odbyły się "Rallye Rejviz" - Międzynarodowe zawody zespołów ratownictwa medycznego. Jest to najstarsza i największa tego typu impreza w Europie.

Reklama

Zwycięstwo drużyny PCK z Czechowic w międzynarodowych zawodach - 25-27.05.2017 · fot. PCK Czechowice-Dziedzcie


W zawodach każdego roku udział bierze ponad 100 zespołów z 30 krajów świata (USA, Kanada, Japonia, Niemcy, Austria, Polska, Czechy, Holandia i wiele innych). Zawodnicy mieli do wykonania kilkanaście zadań medycznych, ale także technicznych oraz sprawnościowych. Zadania to w znacznej większości pozorowane zdarzenia medyczne odwzorowujące sytuacje, które ratownicy spotykają w pracy codziennej. Odbywały się w dzień oraz w nocy.

W tym roku w kategorii International Physician 1. miejsce zdobyła drużyna Polskiego Czerwonego Krzyża Czechowice-Dziedzice, w składzie: Adam Ubych, Marek Dryżałowski, Piotr Pawłowski, Seweryn Król.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.