czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2017
  • 3 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6111

Upierał się, że nie spala śmieci, ale Eco-Patrol znalazł nadpalone rzeczy

30 maja czechowicki Eco-Patrol podjął interwencję w Zabrzegu, gdzie w jednym z budynków miały być spalane odpady. Na miejscu potwierdzono zgłoszenie i pouczono właściciela.

Interwencję przeprowadzono na posesji przy ulicy Świerklocz. Wcześniej straż miejska otrzymała zgłoszenie, że w jednym z budynków, w piecu centralnego ogrzewania mogą być spalane odpady.

Na miejscu pod wskazanym adresem zastano właściciela, który oświadczył, że w tym momencie piec jest wygaszony i że nie spala żadnych śmieci. Jednak strażnik skontrolował palenisko i stwierdził w nim naocznie, że są w nim niespalone całkowicie opakowanie po mleku i inne przedmioty.

Z przeprowadzonej kontroli sporządzono protokół. Sprawcy udzielono pouczenia z art. 191 Ustawy o odpadach i zakazano dalszego spalania. Pouczony również o materiałach dozwolonych, które można spalać w piecu C.O.

aka / czecho.pl
źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.