czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2017
  • 4 czerwca 2017
  • wyświetleń: 9371

Co to za miejsce? Ośrodek Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie

Konkurs:

Na portalu czecho.pl w piątek rozpoczęliśmy nową zabawę pt. "Co to za miejsce?", w której prezentujemy zdjęcia lotnicze z regionu. Fotografie podzielone są na 12 części, które stopniowo odkrywamy. Waszym zadaniem jest jest odgadnięcie o jakie miejsce chodzi.

Reklama

kaniów, żwirownia
Ulica Żwirowa i teren Ośrodka Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie · fot. czecho.pl


Pierwsza edycja konkursu okazała się dosyć łatwa. Prawidłowa odpowiedź zamieszczona przez Barbarę Zuber pojawiła się już kilkanaście godzin po rozpoczęciu konkursu. Opublikowana fotografia prezentuje oczywiście Kaniów, a w szczególności teren Ośrodka Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie, popularną Żwirownię i oczywiście sąsiednie zbiorniki wodne. Pani Barbarze gratulujemy i prosimy o kontakt poprzez wiadomość na facebooku. Przygotowaliśmy małą niespodziankę.

Zasady konkursu "Co to za miejsce"?Prezentujemy zdjęcie podzielone na 12 części, które stopniowo odkrywamy. Waszym zadaniem jest jest odgadnięcie o jakie miejsce chodzi. Odpowiedzi, jako zalogowaniu klubowicze portalu czecho.pl lub facebookowicze, należy zamieszczać w komentarzach do artykułu (odpowiedzi niezalogowanych internautów nie są brane pod uwagę). Zabawę wygrywa osoba, która jako pierwsza zamieści prawidłową odpowiedź (można podać tylko jedną odpowiedź).

ups, ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.