czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 czerwca 2017
  • 5 czerwca 2017
  • wyświetleń: 14289

[ZDJĘCIA] Wypadek motocyklisty na DK1 w Czechowicach-Dziedzicach

Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło w sobotę po południu na krajowej jedynce w Czechowicach-Dziedzicach. Zdarzenie miało miejsce około godz. 14:30, na pasie w kierunku Katowic, w okolicach skrzyżowania z ulicą Zieloną.

Wypadek motocyklisty na DK1 w Czechowicach-Dziedzicach - 03.06.2017 · fot. czecho.pl


40-letek kierujący motocyklem marki Honda z nieustalonych przyczyn utracił panowanie nad maszyną i chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem "położył" motocykl na jezdni, który najpierw wpadł do rowu, a następnie uderzył w barierki. Z koziołkującej maszyny oderwał się kufer, który uderzył w Citroena C2.

Motocyklista z ogólnymi obrażeniami ciała trafiał do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych obrażeń i okoliczności zdarzenia. Sprawę prowadzi Wydział Ruchu Drogowego KMP Bielsko-Biała. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że motocykliście nie stało się nic poważnego i niebawem powinien zostać wypisany ze szpitala.

Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 1, trwały około godziny.

Miejsce zdarzenia

ups, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.