czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 czerwca 2017
  • wyświetleń: 10369

[ZDJĘCIA] Nocny wypadek na skrzyżowaniu Ligockiej z DK-1

W sobotę wieczorem w Czechowicach-Dziedzicach doszło do wypadku. Zdarzenie miało miejsce około godziny 22:30 na skrzyżowaniu ulicy Ligockiej z krajową jedynką w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Nocny wypadek na skrzyżowaniu Ligockiej z DK-1 · fot. czecho.pl


Ze wstępnych doniesień wynika, że 69-latka kierująca Fiatem Uno, jadąc ul. Ligocką od strony centrum miasta, wykonywała manewr skrętu w lewo na DK-1. Prawdopodobnie nie zauważyła jadącego na wprost od strony Ligoty, Volkswagena Golfa. Na środku skrzyżowania doszło do czołowo bocznego zderzenia.

Ranną kobietę z Fiata zespół pogotowia ratunkowego zabrał do szpitala. Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale ustalenie dokładnej kwalifikacji czynu, będzie możliwe po kompleksowych badaniach rannej. Kierowcy i pasażerce Volkswagena nie stało się nic poważnego. Utrudnienia w ruch na krajówce trwały ponad godzinę.

Miejsce zdarzenia

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.