czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 czerwca 2017
  • wyświetleń: 4529

Strażnicy miejscy zatrzymali na pikniku nietrzeźwego kierowcę

Strażnicy miejscy z Czechowic-Dziedzic zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna w czasie imprezy plenerowej wsiadł do samochodu i doprowadził do kolizji.

3 czerwca patrol straży miejskiej zabezpieczał Piknik Rodzinny Miliardfest w Miliardowicach. Celem działań strażników było zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy.

Po godzinie 21.00 funkcjonariusze zauważyli mężczyznę idącego w sposób wskazujący na spore spożycie alkoholu. Strażnicy uważnie przyglądali się dokąd zmierza. Zauważyli, że idzie do zaparkowanego przy drodze samochodu marki Mercedes i wsiada do niego. Po chwili mężczyzna odpalił samochód i ruszył do tyłu, uderzając w zaparkowanego Opla.

Jeden ze strażników natychmiast podjął interwencję i wyjął kluczyki ze stacyjki, udaremniając mężczyźnie dalszą jazdę. Zatrzymanego przekazano policji, która prowadziła kolejne czynności.

Straż miejska informuje, że były to jedyny incydent. - Pozostała część imprezy przebiegła spokojnie - podała w komunikacie SM.

aka / czecho.pl
źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.