czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2017
  • 11 czerwca 2017
  • wyświetleń: 12794

W czechowickiej komunikacji działa nowy system kolejkowy

W maju Oddziale Zamiejscowym Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Czechowicach-Dziedzicach został uruchomiony nowy system kolejkowy.

Komunikacja, Starostwo
Oddział Zamiejscowy Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


Jego głównym celem jest usprawnienie i przyśpieszenie obsługi klientów załatwiających w Oddziale tematy związane z rejestracją bądź wyrejestrowaniem pojazdów i inne czynności dokonywane przez Wydział Komunikacji.

W skład systemu wchodzi biletomat wyposażony w ekran dotykowy umożliwiający łatwe, czytelne i przejrzyste wybranie odpowiedniej opcji z systemu, w celu pobrania biletu do kolejki. Informacja o przywoływanych klientach wyświetlane są na stanowiskowych wyświetlaczach LED, a dodatkowo prowadzona jest zapowiedź głosowa dobiegająca z głośnika. Dodatkową funkcja w systemie jest możliwość umówienia wizyty w Oddziale Zamiejscowym przez internet ze strony Starostwa Powiatowego: www.powiat.bielsko.pl.

Komunikacja, Starostwo
Oddział Zamiejscowy Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


- Od momentu uruchomienia systemu monitorowane jest na bieżąco obciążenie poszczególnych stanowisk, stan kolejki oraz "wydajność" obsługi. Dzięki jego uruchomieniu jakość obsługi klientów została dostosowana do standardów przyjętych w Starostwie Powiatowym - mówi kierownik Biura ds. Obsługi Informatycznej Marcin Początek.

aka / czecho.pl
źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.