czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2017
  • wyświetleń: 5992

Na terenie przedszkola spożywano alkohol, zareagowali strażnicy

W nocy z 6 na 7 czerwca przy ulicy Konopnickiej, na terenie Przedszkola Publicznego nr 8 kilka osób spożywało alkohol. Na miejscu interweniował patrol straży miejskiej.

Reklama

- Po wejściu na teren przedszkola, z tyłu pod zadaszeniem zauważono imprezujących osiem osób, które chyba chciały powspominać swoje przedszkole lata przy piwku. Na miejscu znajdował się różnego rodzaju alkohol (wódka, piwo) - relacjonuje straż miejska.

Według ustaleń SM, jeden z uczestników odprawił sobie na terenie przedszkola urodziny. Impreza zakończyła się dla każdego spożywającego alkohol mandatem i poleceniem opuszczenia terenu przedszkola oraz jego uprzątnięcia.

- Straż miejska bardzo często interweniuje na terenie placówek oświatowych, gdzie młodzież urządza sobie imprezy. Pomimo, że jest zakaz przebywania na terenie tych placówek, gdy są zamknięte, nic sobie z tego młodzież nie robi - ubolewają strażnicy.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.