czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6540

[ZDJĘCIA] Ciężarówka wpadła do rowu - utrudnienia przez 8 godzin!

Wczoraj około godziny 15:00 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach, samochód ciężarowy wjechał do rowu. Utrudnienia w ruchu trwały ponad osiem godzin.

Reklama

Ciężarówka wpadła do rowu na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Inter-Jet Pomoc Drogowa


Kierowca Volvo dopiero co rozpoczął swój dzień pracy. Ruszył z Urzędu Celnego przy ul. Mazańcowickiej, wjechał na drogę krajową i po kilkudziesięciu metrach wjechał do rowu. Prawdopodobnie w samochodzie doszło do awarii. Jak relacjonował kierowca - samochód nagle zaczęło mocno ściągać na prawo. Miałem miękkie lądowanie, nie jechałem szybko. Dopiero się rozpędzałem.

Na miejscu zdarzenia w ciągu kilku minut pojawił się patrol policji. Wezwano pomoc drogą, która rozpoczęła swoje działania , polegające na przeładunku 22 ton farby transportowanej w naczepie. Około godziny 21:30 udało się zakończyć przeładunek. Żeby nie utrudniać życia kierowcom, do wyciągania ciężarówki przystąpiono późnym wieczorem około godziny 23:00. Na ten czas droga krajowa nr 1 była całkowicie zablokowana w stronę Katowic. Samochody były kierowane na objazdy.

Miejsce zdarzenia

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.