czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 7 czerwca 2017
  • wyświetleń: 5029

Rowery Northtec - dobra cena, wysoka jakość, 5 lat gwarancji!

Artykuł sponsorowany:

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży, tworzymy rowery zbudowane z solidnych, sprawdzonych elementów, wyróżniające się atrakcyjną grafiką, ciekawym designem, niekwestionowaną jakością oraz rozsądnie skalkulowaną ceną.

northtec


Kładziemy szczególny nacisk na ramy naszych rowerów, by były starannie zaprojektowane pod względem geometrii i grafiki. Dbamy o dobranie odpowiednich komponentów, aby rowery Northtec cieszyły się dużym zainteresowaniem użytkowników i służyły przez wiele lat.

Rowery


Przez ostatnie dwa lata doprowadziliśmy nasze ramy do technologicznej perfekcji. Pomimo dużej ilości sprzedanych modeli, nie mieliśmy na nie ani jednej reklamacji. Dlatego zdecydowaliśmy, że od 2016 roku udzielamy 5-letniej gwarancji na aluminiowe ramy naszych rowerów. Ofertę rowerów Northtec można zobaczyć na naszej stronie www.nrowery.pl

Artex-rowery


Corocznie wprowadzamy nowe modele oraz modyfikujemy istniejące tak, żeby były atrakcyjne zarówno wizerunkowo, technicznie i cenowo. Nasze rowery od roku 2009 testowane są intensywnie przez zawodników Northtec Bike Team, a zadowolonych klientów można spotkać nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Słowacji, Niemczech i na Litwie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego:
F.H.P.U "ARTEX"
ul. Legionów 217
43-502 Czechowice-Dziedzice
NIP 652-104-61-66

lub do sklepu internetowego:
Artex-Rowery