czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 czerwca 2017
  • wyświetleń: 3846

Dzień Dziecka z gośćmi ze Stowarzyszenia "Nowa Inicjatywa"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj

Kolejny Dzień Dziecka za nami! W ten dzień w świetlicy OPS gościli, można już powiedzieć tradycyjnie, wyjątkowi goście ze Stowarzyszenia "Nowa Inicjatywa".

Reklama

Dzień Dziecka z gośćmi ze Stowarzyszenia "Nowa Inicjatywa" - 1.06.2017 · fot. OPS Czechowice-Dziedzice


Był występ artystyczny, wspólne zabawy przywracające w pamięci czasy przedszkolne, poczęstunek przygotowany przez dzieci oraz quiz o świetlicy. Dużą wiedzą wykazali się zarówno wychowankowie, jak i goście. Prezes Stowarzyszenia, Marian Błachut odpowiadając na jedno z pytań: "Jaka fabryka sąsiadowała ze świetlicą zanim wybudowano Kaufland?" opowiedział krótką historię jednego z najstarszych zakładów przemysłowych w mieście - zlikwidowanej w latach 90-tych fabryki rowerów "Apollo". Spotkanie zakończyło wręczenie prezentów oraz serdeczne życzenia dla dzieciaków z okazji ich święta.

- Składamy serdeczne podziękowania dla całego Zarządu Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa, a przede wszystkim dla obecnych przedstawicieli: prezesa Mariana Błachuta, wiceprezesa Macieja Kołoczka, Magdaleny Kubik oraz Bartłomieja Fajfra za obecność, wspólną zabawę, życzliwość, zaangażowanie, otwarte serca i piękne prezenty - dziękują opiekunowie.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Pomocy Społecznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj