czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 czerwca 2017
  • wyświetleń: 3921

[ZDJĘCIA] Policjantka spotkała się z dziećmi w kinie

Wielkimi krokami zbliżają się długo wyczekiwane zarówno przez dzieci jak i dorosłych wakacje. Jak co roku policja podejmuje szereg działań i przedsięwzięć, które mają na celu ograniczenie nieszczęśliwych zdarzeń i wypadków podczas letniego wypoczynku, dlatego w Multikinie w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się spotkanie policjanta Wydziału Prewencji z dziećmi ze szkół podstawowych, inaugurujące akcję "Bezpieczne wakacje" przygotowaną przez czechowicki kompleks kinowy.

Reklama

Policjanci spotkali się z dziećmi w kinie - 09.06.2017 · fot. KMP Bielsko-Biała


Dzieci miały okazję przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpiecznego wypoczywania zarówno nad wodą, w górach jak i w miejscu zamieszkania. Zwrócono również uwagę na prawidłowe korzystanie z dróg, ścieżek rowerowych oraz na zalety korzystania z elementów odblaskowych.

Dzieci zmierzyły się również z zadaniem prawidłowego powiadomienia odpowiedniej służby o zdarzeniu. Musiały wskazać numery alarmowe i przekazać konkretne informacje w odpowiedniej kolejności. A kiedy już uporały się z postawionym przed nimi wyzwaniem czekała na nie nagroda - seans filmowy.

Kolejne spotkania już w lipcu.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.