czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2017
  • 15 czerwca 2017
  • wyświetleń: 10527

Otwarcie sezonu na Żwirowni - koncert Jakuba Krystyana!

Za nami:

Dzisiaj odbędzie się otwarcie sezonu w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie. Na publiczność czeka sporo atrakcji, bez wątpienia największą z nich będzie koncert Jakuba Krystyana, finalisty telewizyjnego programu "Idol". Początek koncertu o 21:00. Cała impreza potrwa od 13:00 do 22:00. Zakończy się pokazem sztucznych ogni.

Reklama

Jakub Krystyan
Jakub Krystyan · fot. polsat.pl


Jeszcze nie tak dawno wszyscy dopingowaliśmy wokalistę z Bestwiny, oglądając kolejne odcinku programu "Idol" na antenie telewizji Polsat. Teraz, w Boże Ciało Jakub Krystyan swoje wokalne umiejętności i niezwykłą barwę głosu zaprezentuje podczas wydarzenia na terenie ORiSW w Kaniowie.Poza finalistą telewizyjnego show będziemy mogli posłuchać muzyki zespołu Rebelia i pobawić się przy hital lat 90-tych w wykonaniu DJ Alienx. W międzyczasie zorganizowany zostanie widowiskowy pokaz skoków spadochronowych do wody, a całą imprezę zwieńczy pokaz sztucznych ogni.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Organizator przestrzega tylko, że w przypadku złej pogody impreza może zostać odwołana.

ORiSW Jakub Krystyan, Kaniów

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.