czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6008

W Goczałkowicach-Zdroju na dworcu powstanie nowy escape room!

Stworzy go ta sama grupa, która uczyniła dawne pszczyńskie kino Wenus najlepszym pokojem zagadek w Polsce w rankingu National Geographic. To gwarantuje dużą dawkę zabawy i tajemniczości.

Reklama

dworzec w Goczałkowicach-Zdroju
W Goczałkowicach-Zdroju na dworcu powstanie nowy escape room! · fot. BM / pless.pl


Przed kilkoma dniami Cinema Escape poinformowało, że we współpracy z gminą Goczałkowice-Zdrój przygotowuje nowy pokój. Będzie on się znajdował na dworcu w uzdrowisku.

- Tym razem przeniesiecie się do czasów średniowiecznych, gdzie w Komnacie rycerza Goczała stawicie czoła nietypowej misji - tajemniczo zapowiadają inicjatorzy tego typu atrakcji w naszym rejonie. Wiadomo, że gracze wcielą się w giermków i zmierzą się z lokalną legendą o założycielu Goczałkowic. Na odkrycie kolejnych szczegółów musimy poczekać jeszcze trochę. Nowy pokój ma zostać otwarty pod koniec czerwca.

Komnata rycerza Goczała, Room Escape, Cinema
Zaproszenie do pokoju zagadek w Goczałkowicach · fot. mat. organizatora


Pokój będzie dostępny w godzinach wieczornych i popołudniowych od środy do niedzieli. Zabawa przeznaczona będzie dla grup liczących od 2 do 6 osób.

W międzyczasie warto jeszcze skorzystać z Cinema Escape w Pszczynie. Aktualnie można zmierzyć się ze scenariuszem pod nazwą "Stacja 0: Iskra". Również osoby, które dobrze bawiły się przy pierwszym programie, będą bardzo zaskoczone nowymi zagadkami.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.