czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 czerwca 2017
  • 25 czerwca 2017
  • wyświetleń: 20564

[ZDJĘCIA] Z Wisły w Zabrzegu wyłowiono zwłoki mężczyzny

Cztery zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane w sobotę po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż nurtem Wisły w Zabrzegu płynie ciało mężczyzny. Pomimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Zwłoki w Wiśle - 24.06.2017 · fot. czecho.pl


Oficer dyżurny MSK otrzymał zgłoszenie o godz. 17.00. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że mężczyzna w wieku ok. 50 lat zaczepił się o konar drzewa przy brzegu rzeki Wisła. Strażacy z OSP Zabrzeg wyciągnęli mężczyznę i rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Reanimację kontynuowali strażacy z Posterunku Zamiejscowego JRG nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach, a następnie zespół ratownictwa medycznego.

Pomimo wysiłków wielu osób, życia mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz pogotowia stwierdził zgon. Okoliczności zdarzenia oraz tożsamość zmarłego w wieku około 50 lat ustala policja pod nadzorem prokuratora. Działania strażaków zakończono o godz. 19.40.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.