czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 czerwca 2017
  • wyświetleń: 7530

Bójka z użyciem ostrego narzędzia, świadkowie zamknęli się w sklepie

Pod koniec ubiegłego tygodnia w rejonie ulicy Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Przed sklepem pobiło się dwóch mężczyzn, jeden z nich miał ze sobą przedmiot przypominający nóż.

Reklama

- Przybyły na miejsce patrol otrzymał informacje od osoby zgłaszającej, że dwóch mężczyzn pobiło się między sobą i jeden ze sprawców wyjął z kieszeni przedmiot przypominający nóż. Drugi z mężczyzn widząc to uciekł - opisuje zdarzenie czechowicka straż miejska.

Z obawy o swoje życie i zdrowie osoba zgłaszająca zamknęła się wraz z pracownikami w sklepie. Z relacji przechodniów wynika, że pozostali świadkowie również postanowili oddalić się w bezpieczne miejsce.

- Strażnicy po uzyskaniu rysopisu sprawcy udali się w pobliski rejon w poszukiwaniu mężczyzny. Po krótkiej chwili na tej samej ulicy w rejonie deptaka zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Jak się okazało był to mężczyzna, wobec którego dwie godziny wcześniej strażnicy podejmowali interwencje na ulicy Kopcia w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie spożywał alkohol w miejscu zabronionym i został za to wykroczenie pouczony - informuje SM.

Mężczyzna został ujęty rzez strażników. Podczas prowadzonych czynności z kieszeni zatrzymanego wypadł przedmiot przypominający nóż, był to zaokrąglony kawałek blachy z ostrymi krawędziami.

Zatrzymany został przewieziony do komisariatu policji celem prowadzenia dalszych czynności.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.