czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2017
  • 1 lipca 2017
  • wyświetleń: 2705

Czworonogi za darmo będą mogły towarzyszyć nam w podróży

Za nami:

1 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psa. Z tej okazji Koleje Śląskie przygotowały dla wszystkich psiaków i ich właścicieli drobną niespodziankę. W tym dniu wszystkimi pociągami KŚ psy będą mogły podróżować bezpłatnie.

koleje śląskie pies
Czworonogi za darmo będą mogły towarzyszyć nam w podróży · fot. Koleje Śląskie


Możliwość bezpłatnego przewozu psów z okazji Międzynarodowego Dnia Psa będzie obowiązywać przez cały dzień we wszystkich pociągach Kolei Śląskich. Wyjątek będzie stanowić jedynie odcinek Chałupki - Bohumin. Oczywiście właściciel czworonoga musi mieć w takim wypadku wykupiony bilet na przejazd dla siebie. Nie wolno również zapomnieć o wymogach bezpieczeństwa, jak np. kaganiec dla psa. Szczegóły całej promocji są dostępne w regulaminie przejazdów w ramach Dnia Psa.

- Zachęcamy wszystkich właściciel do zabrania swoich czworonożnych przyjaciół w kolejową podróż i przetestowania, jak podróżuje się z pieskiem Kolejami Śląskimi. Takie testy przeprowadzali też współpracujący z nami blogerzy. O ich przygodach w podroży z psem Frodo można poczytać na blogu Sofarsofine. Oczywiście zapraszamy wszystkich czworonogów na pokłady naszych pociągów również na co dzień. Bilet na przewóz psa kosztuje w KŚ tylko 2 złote, warto zatem zabierać ze sobą psy nie tylko od święta - informują Koleje Śląskie.

W letnich podróżach warto też pamiętać o tym, by mieć ze sobą wodę dla swojego pupila. Tutaj z pomocą może przyjść nasze Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach. Jeśli pies jest spragniony można się zgłosić do obsługi Centrum z prośbą o podanie miski z wodą.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.