czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 lipca 2017
  • 10 lipca 2017
  • wyświetleń: 3088

Czechowice walczą o nowe stojaki rowerowe w akcji "Kręć kilometry"

Serdecznie zachęcamy mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice do korzystania z aplikacji mobilnej stworzonej przez Fundację Allegro - "Kręć kilometry po technologię". Jest to największa rowerowa rywalizacja w Polsce. Dzięki korzystaniu z aplikacji przez mieszkańców, miasto może otrzymać nowoczesne stojaki rowerowe.

Do akcji "Kręć kilometry" przyłączyło się ponad 900 polskich miast. 54 z nich rozdano już ponad 1100 stojaków rowerowych, które pomieszczą ponad 2200 rowerów. Pobliskie Bielsko-Biała wzbogaciło się już o 5 pomarańczowych stojaków, które stanęły na Placu Wojska Polskiego.

Mieszkańcy korzystający z aplikacji przejechali łącznie niespełna 1090 kilometrów. W aktualnych rankingach Czechowice znajdują się na 308. miejscu na 930 możliwych.

Jeździsz na rowerze? Zainstaluj aplikację mobilną na swoim smartfonie i zbieraj punkty, które nie są przypisywane tylko tobie, ale także twojemu miastu. Do wygrania atrakcyjne, technologiczne nagrody dla ciebie i twojego miasta. Każdy przejechany kilometr zbliża cie do wygranej.

kręć kilometry

kk / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.