czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 czerwca 2006
  • wyświetleń: 1242

Jak obrońca został snajperem

Po dwóch przegranych meczach na Mistrzostwach Polska reprezentacja wygrała mecz z Kostaryką 2:1. Honor Polski uratowały dwie bramki Bartosza Bosackiego, w 33 i 66 minucie meczu. I tak obrońca został snajperem i tym samym podarował sporo radości rewelacyjnym polskim fanom.

Niestety wygrany mecz, ale przegrany Mundial i to już po raz drugi z kolei Polacy wracają do kraju. Polacy ładnie pożegnali się z Mistrzostwami wygraną z Kostaryką, ale niestety odpadli jako jedni z pierwszych z wszystkich 32 uczestników. Dwie bramki w meczu ze słabiutką Kostaryką to nie żaden wyczyn, ale dobre i to... mogło być gorzej.

Za to kibice spisali się na "piątkę z plusem" i za to im chwała. Z kolei prawie 18 % klubowiczów biorących udział w zabawie mundialowej na portalu pless.pl przewidziało wynik z jakim ten mecz się zakończy, gratulujemy.


www.mundial.pless.pl/index.php?page=typer&subpage=start class=dodaj>Mundial 2006 - typuj wyniki!

A.O. / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.