czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 lipca 2017
  • 28 lipca 2017
  • wyświetleń: 18511

[ZDJĘCIA] Czechowice-Dziedzice kontra Bestwina na Żwirowni

W czwartek "Pociąg do Stacji Forma", autorski projekt Elżbiety Zarębskiej, po raz kolejny zatrzymał się na Żwirowni w Kaniowie, gdzie odbył się trening Boot Camp - Sportowe Starcie.

Sportowe Starcie: Czechowice-Dziedzice kontra Bestwina będzie rewanż !! · fot. Elżbieta Zarębka


Czwartkowy trening był co prawda starciem - lecz starciem przyjaznym, rywalizacją drużyn mających tak naprawdę jeden cel którym jest promocja zdrowia i aktywności fizycznej. Stąd do wzięcia udziału w akcji serdecznie zachęcała trenerka Elżbieta Zarębska, oraz wójt gminy Bestwina Artur Beniowski.

Elżbieta Zarębska podsumowała trening tymi słowami: "Głównym założeniem imprezy była promocja zdrowia i aktywności fizycznej wśród mieszkańców obu gmin. Uważam, że wszystko naprawdę się udało - z góry założyłam, że nie będzie to poważna rywalizacja ale po prostu fajna zabawa! Mam nadzieję, że udało mi się przekonać wszystkich do moich treningów. Cóż, jako czechowicka drużyna byliśmy lepsi (śmiech), ale Bestwina zaprezentowała się wspaniale. W tym miejscu szczególne podziękowania kieruje do Wójta gminy Bestwina i samorządowców za zachęcenie wszystkich do przyjścia - przykład idzie z góry! Są więc nadzieje na częstsze organizowanie treningów tutaj w Kaniowie, już teraz zapraszam mieszkańców Czechowic-Dziedzic i gminy Bestwina ."

Trening odbył się w ramach tegorocznej edycji treningów Boot Camp, które zakończą się we wrześniu Pierwszymi Zawodami w Treningu Funkcjonalnym. Zawody rozegrane zostaną w drużynach 3 - osobowych. Zarówno Treningi Boot Camp, jaki i Zawody objęte zostały honorowym patronatem wójta gminy Bestwina Artur Beniowski.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.