czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 lipca 2017
  • wyświetleń: 6715

[ZDJĘCIA] Kierowca nie wyhamował, ciężarówka w rowie na DK-1

Do groźnej sytuacji doszło dziś nad ranem w Czechowicach-Dziedzicach na DK-1.

Ciężarówka w rowie na DK-1 · fot. czecho.pl


Kierowca ciężarowego Iveco, jadąc w stronę Katowic najprawdopodobniej się zagapił i zbyt późno zaczął hamować przed kolejką oczekujących na zmianę świateł samochodów. Chcąc uniknąć najechania na tył, odbił na pobocze. Ciężarówka z przyczepą wylądowała w rowie.

Na miejscu błyskawicznie pojawił się patrol drogówki, który patrolował drogę krajową. Po kilkudziesięciu minutach, dotarły dwa holowniki pomocy drogowej. Bardzo szybko udało się wyciągnąć ciężarówkę w rowu na jezdnię. Po oględzinach okazało się, że pojazd nie posiada większych uszkodzeń i mógł odjechać w dalszą drogę.

Kierowca został ukarany mandatem. Na czas wyciągania samochodu z rowu, krajówka w stronę Katowic była całkowicie zablokowana. Nie było potrzeby organizowania objazdów. Pomoc drogowa uporała się z zestawem załadowanym siedmioma tonami mebli w ciągu dwudziestu minut.


Miejsce zdarzenia

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.