czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 lipca 2017
  • 30 lipca 2017
  • wyświetleń: 3810

Powraca Letni Festiwal Wokalno-Teatralny Lew!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na Letni Festiwal Wokalno-Teatralny LEW 2017. Organizatorzy Proponują m.in. spektakl dziecięcy oraz spektakl jubileuszowy z udziałem artystów obsady premierowej West Side Story - wznowienie po 10 latach pierwszego musicalu Movimento.

16 lipca (niedziela), o godzinie 17.45 odbędzie się spektakl koncertowy: "Musicale Musicale!". Musical został wyreżyserowany przez Barbarę Bielaczyc, chór przygotowała Ewelina Stanclik, natomiast na fortepianie zagra Katarzyna Rzeszutek.

29 i 30 lipca o godzinie 15.45 odbędą się spektakle jubileuszowe z udziałem artystów obsady premierowej West Side Story. Po dziesięciu latach zostanie wznowiony pierwszy musical Movimento, w reżyserii Barbary Bielaczyc. Współpraca reżyserska: Łukasz Stawowczyk, Jakub Bergel, kierownictwo muzyczne i fortepian: Aleksandra Teliga, przygotowanie chóru: Ewelina Stanclik.

lew 2017

kk / czecho.pl
źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj