czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 15 lipca 2017
  • wyświetleń: 5385

Połączenie cateringu, dietetyków i trenerów - Kuźnia Zdrowia

Artykuł sponsorowany:

Kuźnia Zdrowia - wszystko co najlepsze w jednym miejscu - Czechowice-Dziedzice, ul. Narutowicza 19.

Kuźnia Zdrowia to catering dietetyczny, gdzie przy wyborze diety uwzględniamy Twoje indywidualne preferencje, stan zdrowia czy nietolerancje pokarmowe. Posiłki przygotowywane są codziennie z najlepszych produktów pochodzących od lokalnych przedsiębiorców.

Kuźnia Zdrowia


Udzielamy profesjonalnych porad żywieniowych, które poprzedza obszerny wywiad z klientem oraz ocena jego aktualnego stanu zdrowia. Nasi dietetycy opracują dla Ciebie odpowiedni plan żywieniowy, który pomoże w zdrowym odchudzaniu, nabraniu masy ciała czy chorobach związanych z gospodarką cukrową.

Dieta to jeden z elementów na drodze do wymarzonej sylwetki, proponujemy Ci również konsultacje z Trenerem Osobistym, na których zostanie rozpisany dla Ciebie odpowiedni trening. Nasi Trenerzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Praca z trenerem to szybsze efekty - Ty wiesz czego chcesz - On natomiast wie jak to zrobić.

Kuźnia Zdrowia


Jak to działa?Dietę możesz wybrać sam, składając zamówienie na www.kuźnia-zdrowia.pl lub pomożemy Ci ją wybrać, będziesz miał wtedy pewność, że posiłki zostaną dostosowane do Twoich potrzeb i aktualnego stanu zdrowia dzięki czemu zyskasz pożądane efekty. Jeśli nie lubisz orzechów czy jesteś uczulony na jajka, to nie problem wykluczymy z diety produkty, które Ci nie odpowiadają. Posiłki co dziennie dowozimy naszym klientom, ale jeśli przejeżdżasz nieopodal możesz odebrać je osobiście.

Dlaczego my i gdzie działamy?Postanowiliśmy połączyć doświadczenie dietetyczne z cateringiem i tak powstała Kuźnia Zdrowia, w której zajmujemy się kompleksowo obsługą osób, pomagając im podnieść jakość swojego życia, zadbać o sylwetkę i samopoczucie.

Nasi dietetycy, trenerzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje poprzez różnego rodzaju szkolenia i kursy.

Kuźnia Zdrowia


Działamy na terenie:
  • od Czechowic na zachód sięgamy do Andrychowa,
  • od Czechowic na wschód do Wodzisławia Śląskiego,
  • od Czechowic na północ linia Rybnik - Oświęcim,
  • od Czechowic na południe linia Ustroń-Żywiec.


Sprawdź Nas! Zamów catering w dniach od 14.07.2017 do 17.07.2017 a jeden posiłek dla członka rodziny otrzymasz gratis na hasło: Otwarcie Kuźni Zdrowia

Jesteśmy dla Ciebie.


---

Kuźnia Zdrowia
catering - dietetycy - trenerzy
ul. Narutowicza 19
43-502 Czechowice-Dziedzice

kom: 530-22-11-22 lub 884-87-87-89
biuro@kuźnia-zdrowia.pl

www.kuźnia-zdrowia.pl