czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 lipca 2017
  • 17 lipca 2017
  • wyświetleń: 20363

[ZDJĘCIA] Dachowanie Audi A3 w Kaniowie, kierowca stracił prawko

Do groźnego zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem, kilka minut przed godziną 20:00. W Kaniowie na ul. Czechowickiej, młody kierowca Audi A3, jadąc z dużą prędkością, utracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi. Samochód kilkukrotnie koziołkował. Kierowca stracił prawo jazdy.

Dachowanie Audi A3 w Kaniowie na ul. Czechowickiej · fot. czecho.pl


Młody kierowca Audi A3, jadąc ulicą Czechowicką w Kaniowie, utracił panowanie nad samochodem i z ogromną prędkością wypadł z jezdni. Samochód dachował. Siła uderzenia była tak duża, że z Audi oderwało się wiele elementów min. koło wraz amortyzatorem.

Na miejscu zdarzenia pojawiły się wszystkie służby. Zarówno kierowca, jak i pasażer Audi zostali przebadani przez zespół pogotowia ratunkowego. Na szczęście nic poważnego się im nie stało.

Patrol drogówki sporządził dokumentację z miejsca zdarzenia. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, ale ze względu na okoliczności i podejrzenie rażącego naruszenia przepisów drogowych, sprawa została skierowana do rozpatrzenia przed sądem. Do czasu rozprawy, kierowca nie będzie mógł jeździć samochodem. Funkcjonariusze zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami.

Utrudnienia w ruchu trwały około dwóch godzin. Ruch został całkowicie odblokowany o godzinie 22:00

Przybliżone miejsce zdarzenia

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.