czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2017
  • wyświetleń: 5174

Znęcał się nad partnerką. Grozi mu do 5 lat za kratami

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o przemoc domową. Prokurator zdecydował już, że sprawca musi opuścić mieszkanie, które do tej pory zajmował wspólnie ze swoją partnerką. Zakazał mu też zbliżania się do pokrzywdzonej i zastosował wobec niego policyjny dozór. Za przestępstwo to zatrzymanemu grozi do 5 lat więzienia.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w centrum Czechowic-Dziedzic, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 30-letnią partnerką. W czasie kłótni zaatakował kobietę, a następnie pobił. Policjanci obezwładnili awanturnika i zakuli w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie blisko promil alkoholu.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie sprawca usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Aby zapobiec dalszej eskalacji jego agresji wobec partnerki, prokurator nakazał mu opuścić mieszkanie, w którym do tej pory przebywał. Zakazał mu też zbliżania się do 30-latki, a dodatkowo zastosował wobec niego policyjny dozór.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.