czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2017
  • 26 lipca 2017
  • wyświetleń: 2767

W urzędzie pokażą jak pozyskać dotacje z Unii Europejskiej

Za nami:

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Mobilny Punkt będzie dostępny w siedzibie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach - Pl. Jana Pawła II 1, (sala 003), w dniu 26 lipca w godzinach 11.00 - 15.00.

Mobilne Punkty Informacyjne to dyżury pracowników Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w wybranych miejscowościach regionu. Dyżury obejmują bezpłatne konsultacje na temat możliwości pozyskania dotacji z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej 2014-2020.

Zainteresowane osoby będą mogły pozyskać informacje na temat m.in.:
  • Jak pozyskać środki unijne na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej;
  • Gdzie szukać informacji o szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje i kompetencje;
  • Jak pozyskać środki na rozwój prowadzonej działalności (informacje o dotacjach i wsparciu dla przedsiębiorstw z zakresu: wdrażania innowacji, prac badawczo-rozwojowych, szkoleń, wdrażania technologii informacyjno-komunikacyjnych itd.)


Zainteresowani powyższymi tematami mogą również bezpośrednio kontaktować się z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej Stowarzyszeniem Bielskie Centrum Przedsiębiorczości (Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 367, pok. 110, nr telefonu: 33 49-60-201 i 33 47-50-135, e-mail: lpibielsko@bcp.org.pl).

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.