czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2017
  • wyświetleń: 4973

Wybił szybę w salonie fryzjerskim, a potem znieważył policjantów

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który wybił szybę w salonie fryzjerskim powodując szkody w wysokości ponad 1300 zł. W czasie zatrzymania chuligan znieważył interweniujących stróżów prawa. Usłyszał już zarzuty. Za przestępstwa te grozi mu do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło nocą w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Niepodległości. Nietrzeźwy mężczyzna wracał do domu po suto zakrapianej alkoholem imprezie. Wybił szybę w salonie fryzjerskim. Chwilę później został zatrzymany przez patrol z miejscowego komisariatu. Badanie alkomatem wykazało, że 24-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie.

W czasie zatrzymania zachowywał się arogancko i wulgarnie wobec interweniujących policjantów. Nie podporządkowywał się ich poleceniom. Zwracał się do stróżów prawa słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne. Policjanci obezwładnili go i zakuli w kajdanki. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokurator.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.