czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2017
  • wyświetleń: 5469

[ZDJĘCIA] Zderzenie dwóch tirów na DK-1 - duże utrudnienia w ruchu!

W czwartek, kilka minut po godzinie 10:00 na DK-1 w Goczałkowicach, doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Na jezdni w stronę Bielska-Białej utworzył się potężny korek.

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK-1 w Goczałkowicach - 20.07.2017
Zderzenie dwóch ciężarówek na DK-1 w Goczałkowicach - 20.07.2017 · fot. pless.pl


Do kolizji doszło około 150 metrów przed skrzyżowaniem z ulicą Główną. Mniej więcej na wysokości zlikwidowanego kilka miesięcy temu fotoradaru. Ze wstępnych ustaleń naszego portalu wynika, że kierowca ciężarowej Scanii jadący w stronę Bielska-Białej, prawdopodobnie zbyt późno rozpoczął hamowanie i najechał na tył stojącej w korku ciężarówki.

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK-1 w Goczałkowicach - 20.07.2017
Zderzenie dwóch ciężarówek na DK-1 w Goczałkowicach - 20.07.2017 · fot. pless.pl


Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Uczestnicy kolizji zostali przebadani przez zespół pogotowia ratunkowego. Nikomu nie stało się nic poważnego. Na miejsce zdarzenia jedzie holownik pomocy drogowej. Na jezdni w stronę Bielska-Białej występują bardzo poważne utrudnienia w ruchu. Korek ma już kilka kilometrów. Utrudnienia mogę potrwać nawet do godziny 11:30.

Miejsce zdarzenia

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.