czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 lipca 2017
  • wyświetleń: 3785

OPS rozdaje paczki żywieniowe dla najbardziej potrzebujących

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach rozpoczyna realizację Podprogramu 2017 - Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ). Program współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym ( FEAD).

żywność jedzenie pomoc społeczna zbiórka


Uprawnionymi do skorzystania z pomocy żywnościowej są osoby, których dochód nie przekracza 1268 zł w przypadku osoby samotnie gospodarującej oraz 1028 zł w przypadku osoby w rodzinie.

Artykuły spożywcze przekazywane są w formie paczki żywnościowej, w skład której wchodzą co najmniej trzy artykuły z rożnych grup towarowych, np. artykuły warzywne, artykuły skrobiowe, artykuły mleczne, cukier biały i tłuszcze.

Skierowania do otrzymania pomocy żywnościowej wydaje Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach ul. Kolejowa 37. Osoby chcące skorzystać z tej formy wsparcia zapraszamy do kontaktu w godzinach pracy ośrodka.

kk / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.