czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 4182

[ZDJĘCIA] Uczniowie ZSTiL na praktykach w Irlandii

Uczniowie z ZSTiL na praktykach zawodowych w Mallow w Irlandii w ramach projektu " Efficient Travels - Efektywne Podróże - Tworzenie europejskich ścieżek kariery" realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w projekcie "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego".

Uczniowie ZSTiL na praktykach w Irlandii - 07.2017 · fot. ZSTiL Czechowice-Dziedzice


Podczas, gdy jedna grupa uczniów ZSTiL wyjechała na staż do Londynu wraz z początkiem wakacji, druga grupa uczniów z technikum gastronomicznego, informatycznego i logistycznego uczyła się zawodu u przedsiębiorców irlandzkich. Wszyscy mieli możliwość poznać kulturę odwiedzanego państwa dzięki rodzinom, u których mieszkali oraz podszkolić język angielski. W dni wolne uczniowie zwiedzali przepiękne Cliffs of Moher, Cork wraz z jego XIX-ym muzem-więzieniem i The National Killarney Park. Opiekę nad młodzieżą sprawowały nauczycielki J.Krysta i A.Sikorska.

Koordynatorkami projektu w ZSTiL są Marzena Białek i Barbara Adamaszek.

Marzena Białek

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.