czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3014

Michał Przemyk wraca do MRKS-u Czechowice-Dziedzice

Na godziny przed inauguracją sezonu 2017/18, kierownictwu czechowickiego klubu udało się sfinalizować jeszcze jeden transfer definitywny. Nowym zawodnikiem MRKS-u został jego wychowanek - Michał Przemyk, który przed czterema laty trafił do młodzieżowych drużyn Piasta Gliwice, a następnie grał w jego III i IV-ligowych rezerwach.

Michał Przemyk urodził się 9 czerwca 1997 roku, a swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w młodzieżowych zespołach MRKS-u i następnie w UMKS "Trójce". W 2013 roku utalentowanego napastnika "wyłowili" skauci Piasta Gliwice, gdzie przez okres trzech lat (2013-2016) grał w Śląskiej Lidze Juniorów Młodszych i Starszych, z którymi wywalczył awans do Centralnej Ligi Juniorów. Łącznie w Gliwicach zdobył 59 bramek, co plasuje go w czołówce strzelców w swojej kategorii wiekowej na Śląsku.

W sezonie 2016/17 Przemyk grał w IV lidze, w rezerwach Piasta Gliwice. Rozegrał tam 31 spotkań i strzelił 7 bramek (najwięcej w swojej drużynie), a nieco wcześniej zaliczył także w trzecioligowej wówczas "dwójce" Piasta 5 występów.

Na swoim koncie młody czechowiczan ma również czwarte miejsce z reprezentacją ŚZPN w Mistrzostwach Polski U15.

aka / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.