czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3850

Kajakarze MKS Czechowice-Dziedzice ze srebrnymi medalami

Dziewczyny lubią brąz, a zawodnicy płci męskiej zdecydowanie wolą srebro! Zakończyły się trwające 3 dni (4-6 sierpnia) Mistrzostwa Polski Juniorów i Ogólnopolska Olimpiada młodzieży w Bydgoszczy. Czteroosobowy skład klubu MKS Czechowice-Dziedzice zdobył łącznie 5 medali, wszystkie koloru srebrnego.

Srebrni kajakarze MKS Czechowice - Dziedzice - 08.2017 · fot. Bartłomiej Żaczek


Jest to bardzo dobry występ kajakarzy. Walka w torze i niewielkie straty do najlepszych na pewno sprawiły, że był niedosyt u młodych sportowców, ale na pewno pozostaje apetyt na więcej. Serdecznie gratulujemy.

Srebrni medaliści: Piotrek Morawski K-1 500m Juniorów, Piotrek Morawski K-1 5000m Juniorów, Piotrek Morawski i Dawid Byrdek K-2 1000m Juniorów, Wojtek Pilarz K-1 500 m Juniorów młodszyc,h Wojtek Pilarz K-1 5000 m Juniorów młodszych.

Pozostałe wyniki tuż za miejscami medalowymi, ale rokujące dobre wyniki w przyszłości. Adrian Kulig i Dawid Byrdek K-2 500m 6. miejsce, Adrian Kulig i Dawid Byrdek K-2 5000 m 5. miejsce.

Bartłomiej Żaczek

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.