czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2017
  • 11 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 8399

Policyjny pościg przez dwa powiaty zakończony w Goczałkowicach

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierowcą Fiata Punto, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Czechowicach-Dziedzicach. Policjantom udało się zatrzymać uciekiniera na terenie Goczałkowic-Zdrój. Trwają policyjne czynności.

Policyjny pościg w Goczałkowicach - 9.08.2017
fot. pless.pl


Policjanci bielskiej drogówki patrolowali ulice Czechowic-Dziedzic. W pewnym momencie postanowili zatrzymać do kontroli Fiata Punto, którego kierowca na widok policyjnego lizaka dodał gazu i zaczął uciekać. Podczas trwającego kilkanaście minut pościgu, kierowca Fiata łamał wszelkie możliwe przepisy ruchu drogowego i stwarzał olbrzymie niebezpieczeństwo w ruchu. Mężczyzna musiał bardzo dobrze znać topografię okolicy, ponieważ kluczył bardzo wąskimi uliczkami Czechowic-Dziedzic, próbując zgubić policyjny radiowóz.

Pościg przeniósł się na teren powiatu pszczyńskiego i do akcji wkroczyły kolejne patrole. W pewnym momencie kierowca myślał, że chyba udało się mu przechytrzyć policjantów i wjechał na teren prywatnej posesji w Goczałkowicach. Policjanci byli sprytniejsi i nie dali się wykiwać. Szalony kierowca został natychmiast ujęty przez funkcjonariuszy.

Okazało się, że 20-latek uciekał przed policją, gdyż miał zasądzony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

sid / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.