czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2017
  • 17 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3595

Czechowicka impreza dla dzieci bierze udział w konkursie

Aktywny Dzień Dziecka "Zapaleńcy" znalazł się w drugim etapie konkursu "Słoneczniki 2017" na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w województwie śląskim.Impreza nominowana została w kategorii: RUCH, sprawność fizyczna, precyzja ruchów ciała i dłoni, zdolności manualne. Zachęcamy do głosowania i dzielenia się opinamy o naszej imprezie.

GŁOSOWANIE

Największe polskie miasta oferują mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, nie brakuje warsztatów, festiwali czy koncertów. Jednak nie wszystkie zasługują na uwagę, a niektórych wprost nie można przegapić! Jak wybrać te najlepsze? Pytanie to stało się przyczyną powstania akcji Słoneczniki, która wyłania najwartościowsze inicjatywy z oferty kulturalnej dla dzieci. Nominacje zgłaszają sami rodzice, a konkurs merytorycznie wspierają psycholodzy, pedagodzy oraz profesjonalne jury składające się z przedstawicieli środowiska naukowego i ekspertów-praktyków w dziedzinie psychologii i pedagogiki dziecięcej.

Zwycięzcy głosowania otrzymają we wrześniu, podczas uroczystej gali rozdania nagród, Nagrodę Rodziców. Dodatkowe uzasadnienie przez głosujących swojego wyboru zwiększa szansę inicjatywy na zdobycie nagrody głównej - Statuetki Złotego Słonecznika 2017.

Organizatorem plebiscytu jest portal CzasDzieci.pl.

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.