czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 14 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3325

Przedszkole Piłkarskie Bambini w Czechowicach zaprasza na zajęcia

Artykuł sponsorowany:

Przedszkole Piłkarskie Bambini w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza najmłodszych na zajęcia inspirowane piłką nożną. Są to zajęcia ruchowe ukierunkowane na piłkę nożną dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 do 6 lat. Właśnie rusza nabór na zajęcia, które startują we wrześniu.

Przedszkole Piłkarskie Bambini w Czechowicach-Dziedzicach


Przedszkole Piłkarskie Bambini to gwarancja dobrej zabawy dzieci i satysfakcja rodziców z inwestycji w rozwój swojej pociechy. Jest to aktywność ruchowa bazująca na grach i zabawach oraz ćwiczeniach oswajających z piłką nożną. Dzieci, dobrze się bawiąc, kształtują swoją motorykę oraz uczą się kontroli nad piłką.

Rozpoczynamy nabór do grup startujących od września. Grupa "starsza" - dzieci z rocznika 2011, grupa "młodsza" - dzieci z roczników 2012/2013. We wrześniu zajęcia będą się odbywały na boisku Orlik przy Liceum Ogólnokształcącym ul. Konopnickiej 9 w poniedziałki i środy. Grupa "młodsza" - 16.30, grupa "starsza" - 17.30. Trening trwa 60 minut. Zajęcia wrześniowe uzależnione od warunków atmosferycznych. Od października do marca zajęcia będą odbywały się pod dachem. W salach sportowych Szkoły Podstawowej nr 1 (ul. Chłopska 70) i Gimnazjum Publicznego nr 1 (ul. Polna 33).

Zapraszamy również do współpracy w organizacji imprez urodzinowych dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Proponujemy ponad dwugodzinny program animacji w formie gier i zabaw ruchowych oraz integracyjnych. Uczestnicy po dobrej zabawie otrzymują pamiątkowe dyplomy i medale, a solenizant puchar urodzinowy. Scenariusz animacji dostosowany do wieku i płci dzieci oraz warunków lokalowych.

Przykładowe animacje urodzinowe

Zajęcia i animacje prowadzi Mariusz Maławy posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi.

Więcej informacji pod numerem telefonu 501 525 290 oraz na stronach: www.bambinisport.pl i www.facebook.com/mariobambinisport.