czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3071

Strażnicy miejscy znaleźli torbę na laptopa z dokumentami i pieniędzmi

W miniony piątek około godziny 13.00 strażnicy miejscy patrolujący ulicę Studencką (w rejonie Szkoły Podstawowej nr 4) zauważyli na środku chodnika niebieską torbę na laptopa.

- Funkcjonariusze postanowili z należytą ostrożnością przyjrzeć się znalezisku rozpinając zamek. W środku znajdowały się portfele z wszystkimi dokumentami typu: dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny pojazdu oraz inne ważne dokumenty. W środku również znajdowały się pieniądze - opisuje interwencję straż miejska.

Następnie Strażnicy udali się do właściciela, którego ustalili po znalezionym w środku dokumencie. Powiadomiono również komisariat policji w Czechowicach-Dziedzicach o znalezieniu takowej torby, gdyby zgłaszający przyszedł zgłosić fakt zgubienia.

W miejscu zamieszkania nie zastano właściciela, lecz żonę, której - w obecności sąsiadki - przekazano własność męża wraz z całą zawartością.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.